OBEC Puklice

 

 

 

Optimalizováno pro 1024x768     

 

 

 


Úvod            


Úřední deska


Vyhlášky


Povinně zvěřejňované Informace


Pravidla rozpočtové odpovědnosti


Naši zastupitelé


Územní plán


MAS LEADER Loucko, z.s.


Fotogalerie


Historie obce


Kultura


Organizace


Autobusy


Sport


Kontakt

 

POŠLI EMAIL

Správci www

Kanceláří úřadu

 

 

Jak si vedl puklický fotbal

 

TABULKY SR 2007/08

 

 

A1A   OP mužů

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Puklice                 

26

19

2

5

 80 :  33

59

 2.

Bítovčice               

26

18

4

4

 81 :  28

58

 3.

Polná B                 

26

17

0

9

 85 :  56

51

 4.

Brtnice                 

26

15

2

9

 74 :  54

47

 5.

Jamné                   

26

13

4

9

 52 :  49

43

 6.

Hodice                  

26

11

5

10

 59 :  67

38

 7.

V. Beranov              

26

10

6

10

 46 :  55

36

 8.

Rantířov  B             

26

9

6

11

 41 :  51

33

 9.

Růžená                   

26

9

2

15

 43 :  64

29

10.

Dobronín B              

26

8

3

15

 45 :  76

27

11.

Janovice B              

26

6

7

13

 59 :  62

25

12.

Třešť  B                

26

7

2

17

 36 :  67

23

13.

Telč B                  

26

6

4

16

 42 :  70

22

14.

Nadějov                 

26

7

7

12

 52 :  63

22

 

  

A2A   III. tř. mužů

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Kněžice                 

26

15

6

5

 93 :  39

51

 2.

Puklice B               

26

16

2

8

 81 :  61

50

 3.

A. Důl                  

26

14

5

7

 79 :  63

47

 4.

Luka n. J. B            

26

13

4

9

 61 :  49

43

 5.

Černíč                  

26

11

7

8

 56 :  42

40

 6.

Mrákotín                

26

12

1

13

 66 :  70

37

 7.

Střížov                 

26

10

6

10

 51 :  42

36

 8.

Pavlov                   

26

10

6

10

 51 :  60

36

 9.

Kozlov                  

26

10

4

12

 52 :  61

34

10.

Stonařov B              

26

9

6

11

 78 :  77

33

11.

V. Jeníkov              

26

8

9

9

 46 :  69

33

12.

Vysočina C              

26

8

9

9

 59 :  63

33

13.

Ždírec                   

26

5

4

17

 54 :  73

19

14.

N. Říše                 

26

4

5

17

 35 :  93

17

 

 

 E1A   OP st. žáků

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Rantířov                

26

23

1

2

 87 :  17

70

 2.

Brtnice                 

26

23

0

3

124 :  27

69

 3.

Kozlov                  

26

19

2

5

141 :  37

59

 4.

Černíč                  

26

17

1

8

 74 :  46

52

 5.

Kouty                   

26

13

3

10

 72 :  56

42

 6.

St. Říše                

26

12

2

12

 71 :  58

38

 7.

Puklice                 

26

9

5

12

 38 :  67

32

 8.

Nadějov                 

26

9

5

12

 48 :  86

32

 9.

Stonařov                

26

9

3

14

 57 :  65

30

10.

Dobronín                

26

9

3

14

 57 :  71

30

11.

Růžená                  

26

7

7

12

 28 :  54

28

12.

Kněžice                  

26

5

4

17

 34 : 100

19

13.

Kostelec                

26

6

0

20

 49 : 118

18

14.

Cejle                   

26

1

4

21

 19 :  97

7

 

G1A   OP přípravky, sk. A

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Vysočina B              

20

19

1

0

189 :  11

58

 2.

Bedřichov               

20

14

3

3

 91 :  27

45

 3.

Polná                   

20

14

2

4

 67 :  31

44

 4.

Dušejov                 

20

10

4

6

 40 :  51

34

 5.

Kamenice                

20

9

4

7

 59 :  37

31

 6.

Rantířov                

20

9

2

9

 67 :  54

29

 7.

V. Beranov              

20

6

4

10

 34 :  67

22

 8.

Luka n. J.              

20

6

2

12

 44 :  65

20

 9.

Nadějov                 

20

4

4

12

 48 :  76

16

10.

Puklice                 

20

4

2

14

 27 :  79

14

11.

Bítovčice               

20

1

0

19

 10 : 178

3

 

C2A I. třída dorostu skupina A

 

 

 

 

 

 

 

 

Rk

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 1.

Brtnice

26

21

4

1

94 : 27

67

 2.

Puklice

26

20

2

4

115 : 40

62

 3.

Batelov

26

18

3

5

87 : 39

57

 4.

Kamenice n. L.

26

17

4

5

91 : 57

55

 5.

Bohdalov

26

14

5

7

71 : 46

47

 6.

Černovice

26

12

4

10

79 : 61

40

 7.

Luka nad J.

26

12

4

10

64 : 49

40

 8.

Přibyslav

26

10

3

13

42 : 55

33

 9.

Žirovnice

26

10

2

14

52 : 61

32

10.

Štoky

26

7

7

12

58 : 61

28

 11.

H. Borová

26

6

4

16

37 : 84

22

 12.

Světlá nad S.

26

6

2

18

44 : 104

20

 13.

Ždírec nad D.

26

2

4

20

17 : 90

10

 14.

G. Jeníkov

26

2

2

22

24 : 101

8